adidas Originals

Dünyada spora, sporcuya ve tüketiciye sunduğu yenilikçi ürün ve teknolojileriyle pek çok ilke imza atan adidas, “Yaptığımız her şeyin temeli spordur”  ilkesi ile 1920 yılından bu yana spor endüstrisine liderlik etmektedir. Sporun ve sporcunun gelişimini misyon edinen adidas, profesyonel spor dalları ve sporculara yönelik geliştirdiği koleksiyonların yanı sıra geçmişte spor amaçlı tasarlanan fakat günümüz spor giyim modasına yön veren bir koleksiyona da sahiptir. adidas Originals ise geçmişte spor amaçlı tasarlanan ürünlerin günümüze uyarlanması ile oluşan, modayı yakından takip edenlerin tercihi, günlük yaşam ürünlerinden oluşmaktadır.

Filtrele
Filtreler

Showing all 19 results

Sırala
Sırala

19 ürün

 • Adidas Originals Adilette Adiblue-White

  Adilette Adiblue‑White

  1972 yılında piyasaya çıkan Adilette, dünya çapında popüler terliklerden biri oldu. Rahat ve hafif terlik, güvenli banda ve uzun süreli konfor sağlayan konturlu iç tabana sahiptir. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  319,00 
  319,00 
 • Adidas Originals Adilette Core Black-White

  Adilette Core Black‑White

  1972 yılında piyasaya çıkan Adilette, dünya çapında popüler terliklerden biri oldu. Rahat ve hafif terlik, güvenli banda ve uzun süreli konfor sağlayan konturlu iç tabana sahiptir. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  319,00 
  319,00 
 • adidas-Originals-Forum-Low-Cloud-White-Team-Real-Blue-8

  Forum 84 Low Cloud White/Crew Green/Wild Pine‑ Erkek

  Efsane geri döndü! 80'lerde basketbol sahalarını fethetti ve sokaklarda tarih yazdı. Bu bileksiz adidas Forum sneaker ile her adımında bir basketbolcu gibi hisset. Çünkü gerekli tüm detaylara sahipsin: İkonik bilek bandı, X detayı ve lüks deri malzeme. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  969,00 
  969,00 
 • adidas-Originals-Forum-84-Low-Cloud-White-Hazy-Copper-Cream-White-1

  Forum 84 Low Cloud White/Hazy Copper/Cream White – Kadın

  Tüm ikonları bir düşün. Hepsi ayırt edici özelliklere sahip ama aynı zamanda her biri gelişiyor, uyum sağlıyor ve sınırları zorluyorlar. adidas Forum sneaker ise sadece bir ayırt edici özelliğe değil, birkaçına birden sahiptir; X detayı, bilek bandı, dolgulu dil kısmı. Forum, 37 yıllık bir ikon ve hala etki yaratmaya devam ediyor. Çünkü ikonların bir ortak özelliğine daha sahip: Asla durdurulamazlar. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  969,00 
  969,00 
 • adidas-originals-forum-bold-kadın

  Forum Bold White/Frozen Green/Matte Gold – Kadın

  adidas Originals'ın sokak stilinizi zirveye taşıyan bu Forum Bold modeli, tasarımındaki renkleri ve çizgileriyle Şanghay hip hop dans stilinin dengesini ve güzelliğini taşıyor. Onları ister sokakta ister dans pistinde giyin. Her adımda kendinizi ve stilinizi ifade edin. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  969,00 
  969,00 
 • adidas-Originals-Forum-Low-Cloud-White-Team-Real-Blue-1

  Forum Low Cloud White / Team Real Blue – Erkek

  adidas Forum, 1984 yılında sahneye çıktı ve hem basketbol sahalarında hem müzik dünyasında büyük bir başarı yakaladı. Bu klasik sneaker, ikonik X bantlı bilek tasarımına sahip, sokak stili ile basketbolun coşkulu enerjisini birleştirerek 80'lerin ruhunu geri getiriyor. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  919,00 
  919,00 
 • adidas-Originals-Forum-Mid-Cloud-White-Team-Real-Blue-1

  Forum Mid Cloud White / Team Real Blue – Erkek

  Bir ikon düşün: Hem 80'lerde yer çekimine meydan okuyan bir basketbol efsanesi, hem de rap dünyasını simgeleyen bir model. Basketbol sahasına ve sokaklara hükmeden bu adidas Forum sneaker, yarım bilekli tasarımı ile öne çıkıyor. Model, şık kaplamalı deri sayası ile özgün bir stil sergiliyor. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  969,00 
  969,00 
 • adidas-Originals-Forum-Plus-Cloud-White-Purple-Tint-1

  Forum Plus Cloud White / Purple Tint – Kadın

  Bu adidas Forum sneakerları giyin ve oyunun kurallarını değiştirin! 84'ten bu yana sahnede olan bu sneakerlar, daha önce hiç görülmemiş teknolojiyle ve efsanevi görünümleriyle sokaklarda benimsendi. Bu sneaker, retro tasarımını koruyor ancak ekstra lüks deri ve modern malzeme karışımı ile onu geleceğe taşıyor. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  969,00 
  969,00 
 • adidas-ozweego-pale-nude-light-brown-solar-red-6

  Ozweego Bliss

  Hangi sneakerı giyeceğine karar vermek genellikle zordur. Ta ki bu adidas OZWEEGO sneaker modeline sahip olana kadar. 90'lar ve 2000'lerin ihtişamlı günlerini yansıtan bu sneaker ile görünümünü bir üst seviyeye taşı. Peki, üçlü yastıklama özelliğinden bahsetmiş miydik? Model, Adiprene ve Adiprene+ yastıklamalı EVA orta tabanı ile rakipsiz konfor sunar. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  1.069,00 
  1.069,00 
 • adidas-Originals-Ozweego-Cloud-White-Core-Black-1

  Ozweego Cloud White / Core Black

  Hangi sneakerı giyeceğine karar vermek, genellikle zor bir karardır. Ta ki bu adidas OZWEEGO sneaker modeline sahip olana kadar. 90'lar ve 2000'lerin ihtişamlı günlerini yansıtan bu sneaker ile görünümünü bir üst seviyeye taşı. Peki, üçlü yastıklama özelliğinden bahsetmiş miydik? Model, Adiprene ve Adiprene+ yastıklamalı EVA orta tabanı ile rakipsiz konfor sunar. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  1.069,00 
  1.069,00 
 • Adidas Ozweego W Crystal White - Signal Orange - Signal Green - Kadın 1

  Ozweego W Crystal White / Signal Orange / Signal Green – Kadın

  Ayırt edici 90'lar stilini yansıt. Fütürist tasarımlı bir adidas koşu ayakkabısı olan OZWEEGO, artık sokak modasının önde gelen modelleri arasında yer alıyor. TPU vurgulardan, naylon detaylara kadar tüm ikonik tasarım öğelerini taşıyan model, his olarak da eskisinden çok daha iyi bir konfor düzeyi sunuyor. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  1.069,00  641,40 
  1.069,00  641,40 
 • Adidas Ozweego W Talc - Signal Pink - Solar Gold - Kadın 1

  Ozweego W Talc / Signal Pink / Solar Gold – Kadın

  Ayırt edici 90'lar stilini yansıt. Fütürist tasarımlı bir adidas koşu ayakkabısı olan OZWEEGO, artık sokak modasının önde gelen modelleri arasında yer alıyor. TPU vurgulardan, naylon detaylara kadar tüm ikonik tasarım öğelerini taşıyan model, his olarak da eskisinden çok daha iyi bir konfor düzeyi sunuyor. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  1.069,00  641,40 
  1.069,00  641,40 
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR
  Adidas SC Premiere White-Green 1

  SC Premiere Cloud White/Off White/Green – Erkek

  Bu ürünün içeriğindeki materyallerin %50’sinden fazlası sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir. Minimalist tasarımlı bir spor ayakkabıdan daha iyi ve daha kullanışlı çok az şey vardır. Bu nedenle SC Premiere sneaker kısa bir zamanda sokakların vazgeçilmezi haline geldi. Zaman gerçekten çok hızlı akıyor ve bu ayakkabı da sertifikalı vegan yapısı ile malzeme atıklarını azaltarak daha parlak bir gelecek için katkı sağlıyor. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  1.259,00  824,25 
  1.259,00  824,25 
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR
  adidas-stan-smith-cloud-white-cloud-white-green-kadın-8

  Stan Smith Cloud White / Cloud White / Green

  Bu ürünün içeriğindeki materyallerin %50’sinden fazlası sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir. Stan Smith sneaker, 50 yıldan beri bir ikon olarak yerini korumaya devam ediyor. adidas'ın 2024 yılına kadar yalnızca geri dönüştürülmüş polyester kullanma taahhüdünün bir parçası olan bu model, kauçuk atıklardan üretilen dış tabanı ile klasik stili yeniden şekillendiriyor. Bu ürün, yüksek performans sunan geri dönüştürülmüş malzeme serisi Primegreen ile üretilmiştir. Ayakkabı sayasının %50'si geri dönüştürülmüş malzeme içerir. Model, saf polyester içermez. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  919,00 
  919,00 
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR
  adidas-Originals-Stan-Smith-Cloud-White-Halo-Ivory-1

  Stan Smith Cloud White / Halo Ivory – Kadın

  Daha temiz bir gelecek için tek bir sihirli çözüm yoktur. adidas sneakerların dünyayı değiştiremeyeceğini biliyor, ama doğru yönde adım atmak için bu bir engel olmamalıdır. Bu Stan Smith sneaker, yenilenen malzemeleri ile yalın ve şık görünüm sunar. Modelin üzerinde daha iyi bir dünya inşa etmek için hepimizin yapması gerekenler olduğunu hatırlatan doodle grafikleri bulunmaktadır. Bu ürün, yüksek performans sunan geri dönüştürülmüş malzeme serisi Primegreen ile üretilmiştir. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  919,00 
  919,00 
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR
  adidas-Originals-Stan-Smith-PrimeBlue-Chalk-White-1

  Stan Smith PrimeBlue Chalk White – Erkek

  Bu ürünün içeriğindeki materyallerin %50’sinden fazlası sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir. 70'lerde tenis kortuna ilk çıktığı andan bu yana adidas Originals Stan Smith sneaker, her zaman geleceği düşündü. Bugün bu ikonik sneaker, sahillerden ve kıyı bölgelerinden toplanan plastik atıkları geri dönüştürerek üretilen Primeblue ile bu mirası kaldığı yerden devam ettiriyor. Modelin üzerindeki nakış detayları, okyanusta bulunan hayalet ağlardan ilham alıyor. Plastik atıklara son verme yolculuğuna sen de katıl! *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  919,00 
  919,00 
 • _adidas Originals Supercourt RX White 1

  Supercourt RX White

  adidas Supercourt RX Ayakkabı, zamansız vintage bir stile sahiptir. Bu sneaker, giydiğiniz anda, görünümünüze retro havası kazandırır. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  1.359,00  786,75 
  1.359,00  786,75 
 • SÜRDÜRÜLEBİLİR
  Adidas Superstar White-Grey-Green 1

  Superstar Cloud White/Core Black

  Bu ürünün içeriğindeki materyallerin %50’sinden fazlası sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiştir. adidas Superstar'ın tartışılmaz etkisi, dünyanın dört bir yanına yayılmıştır. Basketbol sahalarından ve şehir sokaklarına kadar 50 yılda ne kadar mesafe kat edildiğini tahmin edebilirsiniz. Bugün ise vegan tasarımıyla malzeme atıklarını önlemek için yeniden tasarlanan model, gelecek 50 yıla adım atıyor. Bu ayakkabı tek başına gezegeni kurtaramayacak olsa da birlikte hareket etmek, fark yaratmayı sağlayacaktır. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  919,00  599,25 
  919,00  599,25 
 • adidas-zx-2k-flux-w-beyaz-pembe-_side-lateral-center_white

  ZX 2K Flux W White – Kadın

  ZX serisi, her zaman geleceğe dönüktür. Bu ZX 2K Flux Ayakkabı, sınıfının lideri malzemelerle konfordan asla ödün vermez. Temel özelliklerine indirgenerek tasarlanan model, bir bilim kurgu filminden çıkmış gibidir. Model, hafif yastıklaması ile son derece rahattır. *Daha fazla bilgi ve beden dönüşümleri için Ürün Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.
  849,00 
  849,00 

Babalar Günü İndirimi

7-20 Haziran tarihlerine özel sepette %20 İndirim

Kupon Kodu: haziran20

*Başka kampanyalarla birleştirilemez, indirimli ürünlerde ve bazı markalarda geçerli değildir.