Gruff

Gruff, Denizcan Çelik'in sokaktan aldığı ilhamı sert, asi ve şık tasarımlara çevirerek tasarımlarına yön verdiği İstanbul merkezli bir markadır.

Gruff sadece tekstil ürünleri sunmayı değil aynı zamanda markanın kimliğini yansıtan bir yaşam tarzı sunmayı, ürünlerini tercih eden kişilerin, markanın benimsemiş olduğu duruşu hissetmelerini ve bunu dışarıya yansıtmalarını istemektedir.

Filtrele
Sırala
Sırala
 • Bad Girls Break

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Bad Girls Unisex T-Shirt.
   180,00
 • Deity

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Deity Unisex T-Shirt.
   150,00
 • Gruff x One Two Pin Helios Pin

  Her şafakta, gökyüzünün Doğu kapıları açılıyor ve Güneş'in parlayan aureoluyla taç alan Güneş Tanrısı Helios, Dünya'yı her gün aydınlatacak kadar parlak bir şekilde yanan güneşin 12 atlı altın arabasıyla yuvarlanıyor.  One Two Pin x Gruff olarak işbirliğimiz, bu efsaneyi hayata geçirirken, sizin ışığınızı başkalarına yansıtmanızı sağlıyor.
   50,00
 • Hollywood Happens

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Hollywood Happens Unisex T-Shirt.
   150,00
 • Idols

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Idols Unisex T-Shirt.
   150,00
 • Le Monstre

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Le Monstre Unisex T-Shirt.
   150,00
 • Long Saturday

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Long Saturday Unisex T-Shirt.
   150,00
 • Ohh Lord

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Ohh Lord Unisex T-Shirt.
   180,00
 • Strange Girls

  %100 pamuk kumaştan üretilen kısa kollu, yuvarlak yaka ve sol etek ucunda özel Gruff etiketi bulunan siyah ve beyazın sadeliğine sahip Gruff Strange Girls Unisex T-Shirt.
   150,00