Makia

2001’de Helsinki’de hayata geçen Makia, erkek giyiminde İskandinavya’da başladığı macerasını, her yıl genişlettiği ürün portföyü ve Nordik esintileri taşıyan tasarımlarını Avrupa’ya taşıyor.

Filtrele
Sırala
Sırala
 • Archipelago Shirt Dark Navy

  Finlandiyalı Makia'nın sevilen modellerinden slim fit, standart yaka, göğüs cebi bulunan uzun kollu gömlek modeli.
   299,00
 • Calypso Cap Black

  Soğuk Finlandiya ikliminden gelen Makia'nın vücudu sıcak tutma konusunda oldukça başarılı ve ülkemizde de en çok sevilen atkı, bere ve eldiven koleksiyonundan üst kısmında VillaWool-Makia işlemesi bulunan bere VillaWool tarafından %100 merinos yününden üretilmiştir.
   149,00
 • Calypso Cap Grey

  Soğuk Finlandiya ikliminden gelen Makia'nın vücudu sıcak tutma konusunda oldukça başarılı ve ülkemizde de en çok sevilen atkı, bere ve eldiven koleksiyonundan üst kısmında VillaWool-Makia işlemesi bulunan bere VillaWool tarafından %100 merinos yününden üretilmiştir.
   149,00
 • Company T-Shirt Syrah

  Finlandiyalı Makia'nın sevilen %100 pamuk modellerinden bisiklet yaka, rahat kesim, baskılı t-shirt modeli.
   139,00
 • Cotton Beanie Navy

  Soğuk Finlandiya ikliminden gelen Makia'nın vücudu sıcak tutma konusunda oldukça başarılı ve ülkemizde de en çok sevilen atkı, bere ve eldiven koleksiyonundan önünde marka logosunun işlemesi bulunan bere ince pamuk yapısıyla günlük kullanıma uygundur.
   149,00
 • Flag Wool Gloves Black

  Soğuk Finlandiya ikliminden gelen Makia'nın vücudu sıcak tutma konusunda oldukça başarılı ve ülkemizde de en çok sevilen atkı, bere ve eldiven koleksiyonundan bileğinde marka logosunun işlemesi bulunan eldiven tamamen yünden üretilmiştir.
   99,00
 • Makia Acrylic Grey

  Soğuk Finlandiya ikliminden gelen Makia'nın vücudu sıcak tutma konusunda oldukça başarılı ve ülkemizde de en çok sevilen atkı, bere ve eldiven koleksiyonundan önünde marka logosunun işlemesi bulunan günlük kullanıma uygun bere.
   149,00