PUMA

70 yıldır gezegenin en hızlı sporcuları için hızlı ürünler tasarlayan ve üreten dünyanın en önde gelen spor markalarından biri olan Puma; ayakkabı, tekstil ve aksesuar tasarlayan, geliştiren, satan ve pazarlayan bir marka olarak futbol, koşu, antrenman, golf ve motor sporları gibi kategorilerde performans ve spordan ilham alan günlük yaşam ürünleri sunuyor. Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için tanınmış tasarım markalarıyla heyecan verici iş birliklerine imza atan Puma'nın klasikleşmiş ve aynı zamanda yepyeni özgün sneaker modelleri ise sokak modasının vazgeçilmezi hale geliyor.

Filtrele
Filtreler

Showing all 10 results

Sırala
Sırala

10 ürün

 • Puma-Cali-Wedge-MR-DOODLE-Puma-White-Puma-Black-1

  Cali Wedge MR DOODLE Puma White‑Puma Black – Kadın

  PUMA ve Mr. Doodle'ın dünyaları yeni bir işbirliğinde çarpışıyor. PUMA x MR DOODLE'dan en yeni Cali, West Coast'tan ilham alan silueti yeni seviyelere taşıyor. Yükseltilmiş kama taban ve Mr. Doodle'ın kendisinden eğlenceli doodle grafikleri.
  769,90  599,93 
  769,90  599,93 
 • puma-Cell-Venom-Hypertech-Black

  Cell Venom Hypertech Black – Kadın

  Uzun mesafe koşular sırasında benzersiz destek ve denge sunan CELL teknolojisi, 90'ların sonunda PUMA koşu ayakkabılarının diğerlerini geride bırakmasını sağladı. Şimdi ise, 20 yıl sonra, CELL koleksiyonu, topuğundaki CELL kabarcığı korunarak, sofistike kalın dış kaplamasıyla sokak modası severler için yeniden modellendi. Krokodil benzeri deri ayakkabının dışını sararken, EVA ve TPU yumuşak konfor ve yastıklama sağlıyor. Kauçuk dış taban yüksek kavrayış sağlıyor, dilde ve yanlarda ise PUMA CELL logoları yer alıyor.
  849,90  339,96 
  849,90  339,96 
 • PUMA-PUMAx-HUNDREDS-RS-2K-HF-Ayakkabı-1

  PUMA x HUNDREDS RS‑2K HF White Asparagus – Erkek

  İddialı Kaliforniya sokak giyimi markası The Hundreds, "önce insan, sonra ürün" mantrasıyla sokak giyiminde yeni perspektifler yaratarak, tıpkı müşterileri gibi özgün tasarımlar ortaya koyuyor. Kromsuz işleme yöntemleri kullanılmış deri ve geri dönüşümlü kauçuk ve polyester gibi sürdürülebilir kaynaklardan edilmiş materyallerle üretilen bu koleksiyon, daha umutlu ve bilinçli bir gelecek için çevresel farkındalıkla yaratıldı.PUMA x HUNDREDS işbirliği ikinci sezonunda sana; sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş materyallerin bir karışımını, çapkın ve dinamik bir tasarım için özgün renklerle birleştiren RS-2K'yi getiriyor.    
  899,90  674,93 
  899,90  674,93 
 • Puma Ralph Sampson Lo Worldhood White- Black-High Risk Red 1

  Ralph Sampson Lo World Hood White – Black – High Risk Red – Erkek

  80'li yıllarda Ralph Sampson bir basketbol efsanesiydi. PUMA'yı basketbol dünyasında bir sonraki seviyeye taşıdı ve PUMA da karşılığında sadece onun için özelleştirilmiş bir seri yarattı. Retro renkleri, pürüzsüz bir malzeme karışımı ve aynı imza tarzı ile bu Ralph Sampson, gerçek bir klasik.
  729,90  547,43 
  729,90  547,43 
 • Puma RS-2K Internet Exploring Black-Fizzy Yellow 1

  RS‑2K Internet Exploring Black – Fizzy Yellow – Kadın

  RS-2K’nin yıkıcı, katmanlı tasarımı, 2000'lerin başındaki etkisini fütüristik bir estetikle harmanlıyor. Bu cesur tasarım güvendiğin PUMA kalitesiyle grafik unsurları ve renk bloklu süet dış yüzeyi birleştirerek maksimum etki yaratıyor. Running System: PUMA'nın son derece rahat yastıklama teknolojisi, popüler kültüre ait benzersiz anların ve unutulmaz moda akımlarının yeniden keşfedilmesine karşı verilmiş bir saygı duruşu.
  899,90  584,94 
  899,90  584,94 
 • Puma RS-2K Internet Exploring Black-Aruba blue 1

  RS‑2K Internet Exploring Black‑Aruba Blue – Erkek

  RS-2K’nin yıkıcı, katmanlı tasarımı, 2000'lerin başındaki etkisini fütüristik bir estetikle harmanlıyor. Bu cesur tasarım güvendiğin PUMA kalitesiyle grafik unsurları ve renk bloklu süet dış yüzeyi birleştirerek maksimum etki yaratıyor. Running System: PUMA'nın son derece rahat yastıklama teknolojisi, popüler kültüre ait benzersiz anların ve unutulmaz moda akımlarının yeniden keşfedilmesine karşı verilmiş bir saygı duruşu.
  899,90  584,94 
  899,90  584,94 
 • Puma RS-2K Mr Doodle White- Black-Dragon Fire 1

  RS‑2K Mr Doodle White – Black – Dragon Fire

  Bu sezon, PUMA ve Mr. Doodle'ın dünyaları yeni bir işbirliğinde çarpışıyor. RS-2K'nın yıkıcı, katmanlı tasarımı, 2000'li yılların başındaki etkisini fütürist bir estetikle harmanlayarak, bir kısım nostalji, iki kısım sokak stili klasiği olan bir görünüm için Bay Doodle'ın imzalı elle çizilmiş grafikleriyle harmanlanıyor. *Running System: PUMA'nın rahat yastıklama teknolojisi, popüler kültürdeki o özgün saniyenin ya da hareketin yeniden icat edilişini onurlandırıyor.
  899,90  674,93 
  899,90  674,93 
 • PUMA-RS-2K-softmetal-womens-black-ebony4666_02_sv01

  RS‑2K Soft Metal Black – Ebony – Kadın

  Geleceğe adım atın. Yeni RS-2K, yapay ile gerçek, dijital ve organik arasındaki çizgilerin bulanıklaşmasından ilham alıyor. RS-2K’nin yıkıcı, katmanlı tasarımı, 2000'lerin başındaki etkisini fütüristik bir estetikle harmanlıyor. Running System: PUMA'nın ön ayaktan topuk boyunca yastıklama sunan retro koşu teknolojisi.
  899,90  584,94 
  899,90  584,94 
 • PUMA-RS-X-Layers Kadın Ayakkabı-1

  RS‑X Layers Marshmallow‑Natural Vachetta – Kadın

  Estetiğin yanı sıra tekniğe de odaklanan ilk koşu ayakkabısı modellerinden olan RS serisi, 80'lerin arşivinden bu sefer ekstremi temsil eden "X" harfiyle beraber geri döndü. 2020 versiyonumuz ekstra abartılı; sadeleştirildikten sonra azılı malzeme karışımları, gösterişli silüetler ve fütüristik bir hava ile yeniden yapılandırıldı. Havalı renk kombinasyonları ve zengin doku çeşitliliğiyle, bu kusursuz versiyon ise istisna değil. Sokakları çalımla arşınlayacaksın. PU orta taban: PUMA'nın poliüretan orta tabanı, mükemmel bir yürüyüş deneyimi için ekstra konfor ve fütüristik bir görünüm sunuyor. Running System: PUMA'nın son derece rahat yastıklama teknolojisi, popüler kültüre ait benzersiz anların ve unutulmaz moda akımlarının yeniden keşfedilmesine karşı verilmiş bir saygı duruşu.
  899,90  674,93 
  899,90  674,93 
 • RS-X³ WHa Puma White-Puma Black 1

  RS‑X³ World Hood White – Black

  X ekstrem anlamını taşıyor. Büyük. Remixlenerek baştan yaratılmış. X³ ise olayları bir üst seviyeye taşıyor: her şeyin küp katı, geliştirilmiş ve ekstra! RS'in imza niteliğindeki özel dizaynı, daha fazla detaylandırılmış üst yüzeyiyle, daha güçlü materyal karışımı ve dikkat çekici renk kombinasyonlarıyla  yepyeni boyutlara ulaşmaya hazır. *Running System: PUMA'nın rahat yastıklama teknolojisi, popüler kültürdeki o özgün saniyenin ya da hareketin yeniden icat edilişini onurlandırıyor.
  899,90  674,93 
  899,90  674,93