Şebnem Günay

Belçika'nın küçük bir kasabasında büyüyen Şebnem Günay, 12 yaşından beri, moda alanında kariyer yapmak istediğini biliyordu. 19 yaşında İstanbul Moda Akademisi'nde (IMA) Moda Tasarım ve Teknoloji Lisans Programı eğitimi almak için İstanbul'a taşınarak moda kariyerine başladı. Çizim ve tasarım becerileri olduğunu öğrendikten sonra Paris'teki 'Who's Next Fair' yarışmasında En İyi Tasarım Ödülü'nü kazanmayı başaran ve ikinci yılındaki son mezuniyet projesi sırasında, İstanbul Fashion Week'te 'NewGen' defilesini açmak için seçildi. Becerilerini ve bilgilerini mükemmelleştirmek için, hafta içi akşamları ve hafta sonları Moda Tasarımında Desen ve Model Geliştirme eğitimi alırken hafta içi ise Moda Tasarımı ve Yönetimi eğitimi almaya başladı.
 • Apricot Sweater Dress

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Apricot Sweater Dress. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   419,00
 • Baby Bottle Crop Puffer Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Baby Bottle Crop Puffer Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   889,00
 • Blue Ice Cube Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Blue Ice Cube Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   989,00
 • Bubblegum Padded Sweater

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Bubblegum Padded Sweater. *Model 183 cm boyundadır, ürün ise tek bedendir.
   650,00
 • Bubblegum Padded Trousers

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Bubblegum Padded Trousers. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   489,00
 • Candy Floss Sweater Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Candy Floss Sweater Jacket. *Model 183 cm boyundadır, ürün ise tek bedendir.
   839,00
 • Dream Track Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Dream Track Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
  Tükendi
 • Dream Track Pants

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Dream Track Pants. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   339,00
 • Dreamy Puffer Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Dreamy Puffer Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   1.349,00
 • Ice Cream Joggers

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Ice Cream Joggers. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   289,00
 • Ice Cream Sweater

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Ice Cream Sweater *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   369,00
 • Lavender Square Hoodie

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Lavender Square Hoodie. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   489,00
 • Lavender Sweatpants

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Lavender Sweatpants. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   299,00
 • Lemon Lime Puffer Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Lemon Lime Puffer Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   989,00
 • Ocean Wave Sweater Dress

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Ocean Wave Sweater Dress. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   419,00
 • Pinkie Pie Crop Puffer Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Pinkie Pie Crop Puffer Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   889,00
 • Snow Of Sky Padded Sweater

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Snow Of Sky Padded Sweater. *Model 183 cm boyundadır, ürün ise tek bedendir.
   650,00
 • Snow Of Sky Padded Trousers

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Snow Of Sky Padded Trousers. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   489,00
 • Stormy Bodywarmer

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Stormy Bodywarmer. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   489,00
 • Stormy Crop Puffer Jacket

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Stormy Crop Puffer Jacket. *Model 183 cm boyunda olup; S/M beden giymektedir.
   889,00
 • Unicorn Sweatpants

  Çizim ve tasarım yeteneklerini keyif veren koleksiyonlarla birleştiren Şebnem Günay'ın en yeni Still Taste The Past koleksiyonundan Unicorn Sweatpants. *Model 183 cm boyunda olup; M beden giymektedir.
   289,00