• Rains Mac Banner

  Stil İlhamı Alabileceğiniz 8 Rains Çanta

  Şıklığın yanı sıra sadeliğe ve işlevselliğe tavizsiz bir yaklaşım sunan Rains’in her mevsim kullanabileceğiniz öne çıkan 8 çanta modelini beraber inceleyelim!

  Devamı
 • mahroc mag banner son

  Marka Hikayeleri – Doğadan İlhamla: Máh-roc

  Çantalarını dünyanın dört bir yanından topladığı kumaşlarla tasarlayan Máh-roc’u dinlemek için Bediz Yıldırım ve marka kurucusu Roksan Sarfati’yle bir araya geldik.

  Devamı
 • online press day banner

  Vitruta SS20 Basın Toplantısı Online Gerçekleşti

  Vitruta markalarının İlkbahar/Yaz 2020 sezon yeniliklerini ve marka hikayelerinin aktarıldığı basın toplantımızı, ilk defa Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirdik.

  Devamı
 • Deniz Bulutsuz Earth Day Banner

  Değişen Dünya Koşullarında Markaların Dönüşümü

  PART MAG İçerik ve Projeler Direktörü Deniz Bulutsuz ile bir araya geldik ve hem değişen dünya koşullarında markaların dönüşümünü sorduk.

  Devamı
 • rekanken 1110 x 555 mag banner 2 2

  Sürdürülebilir Markaların Az Bilinen Hikayeleri

  Özellikle üretim süreçlerinde sürdürülebilirlik akımını benimseyerek doğa dostu ürünler tasarlayan yerli yabancı bir çok yenilikçi markamızın, bilinmeyen ya da az bilinen hikayelerine gelin hep birlikte göz atalım.

  Devamı
 • selen_akın

  Good People of Vitruta – Selen Akın

  Good People of Vitruta üyelerinden Selen Akın, kendisine yönlendirdiğimiz yedi soruyu cevapladı ve Vitruta’da yer alan en beğendiği beş ürünü bizimle paylaştı.

  Devamı
 • berfin_tanoğlu

  Good People of Vitruta – Berfin Tanoğlu

  Good People of Vitruta üyelerinden Berfin Tanoğlu, kendisine yönlendirdiğimiz yedi soruyu cevapladı ve Vitruta’da yer alan en beğendiği beş ürünü bizimle paylaştı.

  Devamı
 • aheste-vitruta

  Good People of Vitruta İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

  Birbirinden farklı hikayelere ve rafine zevklere sahip Vitrutasever kişilerin bir araya geldiği “Good People of Vitruta” ilk buluşmasını Aheste’nin mükemmel ambiansı ve lezzetleri eşliğinde gerçekleştirdi.

  Devamı
 • burc_tanir

  Good People of Vitruta – Burç Tanır

  Good People of Vitruta üyelerinden Burç Tanır, kendisine yönlendirdiğimiz yedi soruyu cevapladı ve Vitruta’da yer alan en beğendiği beş ürünü bizimle paylaştı.

  Devamı
 • Rains-AW20-Chasing-Time

  Rains AW20 – Chasing Time

  RAINS’in, geçtiğimiz günlerde Kopenhag Moda Haftası çerçevesinde Prismen’de düzenlenen Chasing Time defilesiyle Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu tanıttı.

  Devamı