Rains AW20 – Chasing Time

Rains AW20 – Chasing Time
04/02/2020 İrem Bektaş

Rains AW20 – Chasing Time

RAINS, geçtiğimiz günlerde Kopenhag Moda Haftası çerçevesinde Prismen’de düzenlenen Chasing Time defilesiyle Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu tanıttı. Stylingini ünlü influencer Pernille Teisbaek’in yaptığı defile Kopenhag Moda Haftası’nın en çok paylaşılan olayı oldu.

rains_AW20_Runway
rains_AW20_Runway

Tüm koleksiyonun yönü hakkında yorum yapan Rains’in baş tasarımcısı Tanne Vinterm şunları söyledi: “Bu koleksiyonla, her biri sade ama sürükleyici bir etki yaratan uzun ömürlü silüetler ve renk paletleri yaratarak mecazi bir zaman barınağı inşa ediyoruz.”

Podyumdan öne çıkan özellikler arasında ıslak görünümlü parlak trençkotlar, tulumlar, baştan ayağa su geçirmez kombinler ve çapraz çantalar vardı.

rains_AW20_Runway
rains_AW20_Runway

Sezgisel olarak doğadan ilham alan, “nötr, sakin ve sofistike” toprak tonlarında sunulan silüetler, ıslak havalarda görülen hacim ve formun keşfi ile abartılmış bir o kadar da minimalize edilmiştir. Her malzeme ıslak hava şartlarından aşınmaya ve tüm hava koşullarına çözüm bulmasına dönüşümünün bir parçası olarak bir dizi fonksiyonel özelliği içeriyor

rains_AW20_Runway
rains_AW20_Runway
rains_AW20_Runway
rains_AW20_Runway

Rains’in şimdiden büyük yankı uyandıran Sonbahar Kış 2020 koleksiyonu, Ağustos ayında Türkiye’de ilk kez vitruta.com’da satışta olacak.

Defileye ait videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu yılın en çok öne çıkan 6 Rains modelini ise aşağıda bulabilirsiniz:

 • Rains_Puffer_Hat_Shiny_Red

  Puffer Hat Shiny Red

  Sert kış koşullarıyla savaşmak için nefes alabilen ancak su geçirmez kumaştan üretilen Rains Thermal koleksiyonuna ait bir kış aksesuarı olan Puffer Hat, polar bir astara ve tokalı, ayarlanabilir bir kayışa da sahiptir.
   345,00
   345,00
 • Rains_Puffer_Hooded_Scarf_Green

  Puffer Hooded Scarf Green

  Nefes alabilen ancak su geçirmez kumaştan üretilen Rains Thermal koleksiyonuna ait bir kış aksesuarı olan Puffer Hooded Scarf, modern tasarımıyla dikkat çekerken, fonksiyonelliğiyle de kışın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
   645,00
   645,00
 • Rains_Fleece_Zip_Puller_Green

  Fleece Zip Puller Green

  İki taraflı fırçalanmış polar kumaştan üretilen ve düşük sıcaklıklarda bir dış giyim ürününün altına katman(layering) görevini üstlenmesi için tasarlanan Fleece Zip Puller, sert ve yağışlı hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlanması için ön ve arka üst kısmında Rains klasiği mat su geçirmez yağmurluk kumaşına sahiptir. *Görseldeki erkek modelin boyu 188 cm’dir. Model S/M beden giymektedir. *Görseldeki kadın modelin boyu 180 cm’dir. Model S/M beden giymektedir.  
   595,00
   595,00
 • Rains_Puffer_Coat_Shiny_Beige

  Puffer Coat Shiny Beige

  Nefes alabilen ancak su geçirmez Rains kumaşından üretilen olan Rains Thermal koleksiyonu içinde yer alan ve kusursuz dokuma bölmeler ile tasarlanan Puffer Coat, soğuk koşullarda sıcaklık sağlayan 3M ™ Thinsulate ™ Featherless yalıtım özelliğine sahiptir. Dayanıklı, şık detaylara sahip ürün polar astarlı ceplere ve gizli bir ön cebe sahiptir. Puffer Coat'un çıkartılabilir bir elastik kemeri de bulunmaktadır. *Görseldeki erkek modelin boyu 188 cm’dir. Model S/M beden giymektedir. *Görseldeki kadın modelin boyu 178 cm’dir. Model XS/S beden giymektedir.  
   3.145,00
   3.145,00
 • Rains-Check-Overcoat-Beige-5

  Overcoat Check Beige

  Rains Overcoat modelinin notaljik görünüme sahip, sezona özel üretilen Check Kapsül Koleksiyonundan Check Overcoat! Rains Overcoat, zamansız ve klasikleşmiş trençkotlardan esinlenen modern ve minimal bir yağmur ceketidir. Belinde hafif şekil veren bir kemeri bulunan mat yüzeyli, suya dayanıklı hafif bir kumaştan üretilen yağmurluk, gizli düğmeler ve ceplere sahiptir.
  *Görseldeki erkek modelin boyu 182 cm’dir. Model S/M beden giymektedir. *Görseldeki kadın modelin boyu 172 cm’dir. Model XS/S beden giymektedir. **Ürün unisex olup beden tablosunda ilk harf erkek bedenini, ikinci harf ise kadın bedenini belirtmektedir.
   1.045,00
   1.045,00

1-5 Temmuz'a Özel

1000₺'ye 200₺, 2000₺'ye 500₺ İndirim!

1000₺'ye 200₺: vitruta200
2000₺'ye 500₺: vitruta500

*Başka kampanyalarla birleştirilemez ve indirimdeki ürünlere uygulanamaz.

**Tüm alışverişlerde Ücretsiz Kargo!